День відкритих дверей у бібліотеці

День відкритих дверей у бібліотеці

Бібліотека – це місце зустрічі не тільки з книгою, але й з людьми. Напередодні святкування Дня Незалежності України, 22 серпня 2019 року в Житомирській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. О. Ольжича проведено «День відкритих дверей».

З метою підвищення рівня правової обізнаності населення, ознайомлення працівників та читачів бібліотек з новаціями у системі юстиції та правопросвітницьким проектом Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» представники Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Житомирській  області спільно з відділом наукової інформації та бібліографії провели виставку «Незалежна Україна: шлях до мети».

Разом з тим, фахівці управління юстиції у Житомирській області проконсультували присутніх щодо порядку виїзду з дитиною за кордон, стягнення аліментів, надання урядової підтримки відповідальним батькам, протидії домашньому насильству. Розповіли також про те, що Уряд установив граничні тарифи на опалення та гарячу воду на опалювальний сезон 2019/2020 років, та роз’яснили, що потрібно зробити, щоб зменшити свої комунальні витрати. Присутні отримали інформаційні буклети на правову тематику, розроблені Міністерством юстиції України.