Ліплення – цікаве та корисне проведення часу на канікулах

Творчий  майстер-клас для дітей

17 липня 2019 року у відділі літератури з мистецтв  бібліотеки для дітей літнього табору проведено майстер-клас з ліплення.
Ліплення - один з найбільш доступних видів творчості для дітей.  Пластилін допомагає їм  втілювати в щось конкретне своє бачення світу і уявлення про нього. Дитина не тільки створює щось, але і змінює при бажанні, і отримує абсолютно новий результат. Отже, діти  під час ліплення з пластиліну можуть розвивати:
сенсорну чутливість, яка включає сприйняття ваги, розміру, форми і фактури предметів;
дрібну моторику рук;
образне мислення і фантазію;
синхронізацію роботи обох рук;
посидючість, здатність планувати свою діяльність, щоб досягти конкретного результату, аналізувати і в міру необхідності змінювати результат.
Всі ці навички та вміння обов’язково знадобляться дитині при навчанні у школі.
А ось під час  довгих канікул робота з пластиліном просто необхідна дітям для зміцнення м’язів кисті руки, а значить, для покращення  навичок письма та   розвитку творчих здібностей. 
Це професійно довела Марина Тимошенко,  Голова  громадської ГО «Творчий позитив». Пані  Марина провела творчий майстер-клас з ліплення з вихованцями літнього табору, дітками молодшого та середнього шкільного віку. Під керівництвом майстрині  кожна дитина мала змогу власноруч   виготовити   з полімерного пластиліну сувенірну прикрасу - сову. Цікаво, що  при однаковому наборі кольорів для ліплення і техніці виготовлення поробки, у кожної дитини вийшла своя індивідуальна креативна робота – сова: хитра, весела, хижа, замріяна що готується до полювання, що пильно стежить, що засинає або спить біля місяця та зірочок. 
Особливо зацікавленій  дітворі сподобалось, виготовляти елементи прикраси з полімерного пластиліну, що світиться у темряві.