«Ошибана» – створення картин із квітів та листя.

Виставка творчих  робіт  в техніці «Ошибана»  Кравченко Лариси Миколаївни.

З 1 по 31 липня 2019 року у відділі літератури з мистецтв  бібліотеки експонується  виставка робіт в техніці Ошибана Кравченко Лариси Миколаївни.

Ошибана –  один із напрямків японської флористики.  Майстриня створила пейзажі та сюжетні картини із матеріалу, що росте навколо - в лісі ,саду, клумбах. Для створення...вишуканих робіт може стати у нагоді  простий, на перший, погляд матеріал, повз який звичайна пересічна людина проходить щодня: листя, квіти, плоди, насіння,кора, шкірки, тощо. Створенню картини  в техніці ошибана передує кропітка праця.   Пані Лариса збирає засушує, зберігає, сортує матеріал,обирає сюжет, наносить  ескіз.... А вдало обраний фон  надає створеній  композиції об’єму та глибини.

Поетичні назви гармонійно доповнюють цікаві роботи та  занурюють глядача у літо, зелений простір природи та теплі спогади дитинства: «Нічне різнотрав’я», «Сонячне дно», «Кульбабні хвилі», «В очікуванні першого снігу», «Травосій», «Східні мотиви», «Одинока сосна», «На щуку», «Лелека над випасом»...