«Війна, якої не було...»

Презентація книги Романа Зіненка до 5-ої річниці Іловайської трагедії

18 липня 2019 року у актовій залі бібліотеки відбулася презентація книги Романа Зіненка «Війна, якої не було». 29 серпня 2019 року – 5-а річниця Іловайської трагедії.

Книга «Війна, якої не було...» - історичний репортаж, хронологія та перебіг боїв очима солдат, опис, що вражає. Роман Зіненко – боєць, який безпосередньо воював в Іловайську та бачив все, що описано на власні очі. Власне відчуття війни та глибоке дослідження подій допомогли автору створити цей твір. Сам автор називає свою книгу – «книга-досвід» для нащадків, «книга-реквієм» за загиблими...

«Іловайська операція – одна з ключових подій Війни за Незалежність, коли невеликі загони добровольців та армійців нанесли болючий удар по донецькому угрупованню російських найманців».

«Україна показала світу, що здатна дати відсіч російській армії, що є жертвою збройного нападу, і це повністю змінило ставлення до російсько-української війни у всьому світі».

«Значення Іловайська стало важливим не тільки через тактику та стратегію – це був моральний вчинок, приклад опору українців в умовах значної переваги російських військ».

Під час презентації продемонстрували фрагменти документальних зйомок, інтерв’ю, репортажів з місця бойових дій.