«Побудова кар’єри: управління та планування»

Тренінговий курс для молоді з інвалідністю

Протягом травня-червня 2019 року в Центрі освіти дорослих для користувачів сектору «Інклюзивний читальний зал» проходили тренінги з основ побудови кар’єри. Заходи здійснювалися в межах проекту «Побудова кар’єри: управління та планування», що реалізовується ЖОМГО «Паритет» спільно з ЖОУНБ ім. О. Ольжича за підтримки Управління у справах сім’ї, молоді і спорту Житомирської міської ради.
В межах тренінгового курсу розглядали наступні теми:
«Початок кар’єри та побудова робочого процесу»;
«Керування собою: демотивація, конфлікти та самоконтроль»; 
«Розвиток кар’єри. Планування кар’єрного росту».
 Тренерка, завідуюча сектору «Інклюзивний читальний зал» Юлія Мельник теоретичну інформацію та практичні завдання також скеровувала на розширення інформаційного поля учасників, зокрема, молоді з інвалідністю, щодо права на працевлаштування та формування вмінь відстоювати свої права. Окремо розглядалися законодавчі та нормативні акти, що регулюють питання трудових відносин для осіб з інвалідністю, професійну орієнтацію, персональну ефективність, баланс роботи та особистого життя. 
* Варто відмітити, що серед учасниць та учасників тренінгової програми була молодь з вадами опорно-рухового апарату, зору, слуху та сім’ї, які опинились в складних життєвих обставинах (в тому числі дівчинка 3-х років). Для кращого розуміння тем на тренінгах відбувався мультимедійний супровід та сурдопереклад (для нечуючого хлопця).