Пізнавально-розважальна година «Мультакадемія»

13 червня 2019 р. в РТЦ «Бібліоміст» КЗ «ОУНБ імені О. Ольжича» Житомирської обласної ради продовжив свою роботу літній табір «пізнавально-розважальної години» «Мультакадемія» для учнів 3-го та 4-го класів школи № 12.
Справжній герой – це завжди мужній воїн, який відповідальний та приймає рішучі та зважені рішення задля кращого для свого народу, він має вірних друзів та його бояться вороги. Важко бути справжнім героєм? А ось наш герой мультфільму «Як приборкати дракона – 3» ще лише вчиться бути таким та доля вже приготували йому випробування, щоб стати справжній вождем для свого народу.
Нові пригоди давніх друзів – Гикавки та Беззубика. Селищу, де дракони та вікінги живуть у мирі та спокої, загрожує жорстокий ворог. Щоб захистити свій дім, хоробрий правитель Гикавка та його вірний дракон вирушають у подорож до прихованого міфічного світу...
Дітки захолено поринули у світ казкових драконів та після перегляду мультфільму залишилися думка -  можливо, хоч і дракони не існують, проте справжня дружба – справді є і вона безцінна.