«Філософія символізму»

Персональна  виставки  художника Павла Гусєва.

    1 червня 2019 року у холі бібліотеки  відбулося відкриття персональної виставки «Філософія символізму»  художника Павла Гусєва.

     Хочете відчути потребу  зафіксувати  красу та водночас  гармонію динаміки  життя,  де минуле перекидає свої мости у майбутнє?!   В роботах художника  центральне місце займає образ  дівчини, що має притаманні лише їй:  історію, стиль, філософію буття, звучання крізь різні простори , часи та епохи.

   Запрошуємо на виставку  картин художника із Хорошева  Павла Гусєва.  Художню освіту та професійний досвід  художник здобув під час навчання в інституті  культури та мистецтв Рівненського державного гуманітарного університету та у студії образотворчого мистецтва районного Будинку культури.

     Цікаві самобутні роботи зроблені  майстром у різних жанрах:  пейзажі, портрети, полотна з міфологічними сюжетами. Павло Гусєв творить у техніках Живопис: акварель,гуаш,олія; графіка: олівець, пастель. Художник  розкриває себе, як  ілюстратор книг – краєзнавчої хрестоматії та поетичних збірок, створюючи   цікаві тематичні сюжетні малюнки. 

   Виставка експонується в холі бібліотеки з 01 по 30 червня.

    Вхід вільний.