Новини

«Інформаційно-бібліографічний сервіс бібліотек – сучасні пріоритети»

День фахівця

22 січня 2020 року відділом наукової інформації та бібліографії був проведений День фахівця на тему «Інформаційно-бібліографічний сервіс бібліотек – сучасні пріоритети» для працівників публічних бібліотек області.

«Соборна Україна: від ідеї до життя»

Історичний медіажурнал

22 січня 2020 року в конференц-залі бібліотеки пройшов історичний медіажурнал до Дня Соборності України під назвою «Соборна Україна:  від ідеї до життя».

«Характеристика корисних властивостей продуктів бджільництва»

21 січня 2020 року у відділі виробничої літератури бібліотеки на черговому занятті клубу відбулася лекція бджоляра Шевчук Олени Юріївни на тему: «Характеристика корисних властивостей продуктів бджільництва».

Пізнавально-розважальна година «Мультакадемія»

21 січня 2020 року в РТЦ «Бібліоміст» ЖОУНБ імені О. Ольжича продовжила свою роботу пізнавально-розважальна година «Мультакадемія» для учнів 1-го класу гімназії № 23.

«Інформаційні технології у благотворчому суспільстві»

Міжнародна онлайн-конференція

18 січня 2020 року в РТЦ «Бібліоміст» в ЖОУНБ ім. О.Ольжича на платформі Міжнародного громадського руху «АллатРа» відбулася міжнародна онлайн-конференція – «Гра професіоналів. Інформаційні технології у благотворчому суспільстві».

Пізнавально-розважальна година «Мультакадемія»

13 та 14 січня 2020 року в РТЦ «Бібліоміст» ЖОУНБ імені О. Ольжича продовжила свою роботу пізнавально-розважальна година «Мультакадемія» для учнів 1-го, 2-го та 3-го класів гімназії № 23.