«Квітка-душа»

Відкриття персональної художньої виставки Вікторії Разбіцької

   07 травня 2019 р. у  холі  бібліотеки відбулося відкриття персональної художньої виставки робіт  художниці-аматора Вікторії Разбіцької.

Вікторія Віталіївна  працює викладачем образотворчого мистецтва та історії у спецшколі-інтернаті  для дітей зі зниженим зором.  Отримала освіту за фахом учителя історії та початкових класів у Житомирському державному  університеті.

У доробку майстрині роботи з різною тематикою та стилем, з використанням різних технік - олійні фарби та акварелі, графіка.  На створення робіт художницю надихають будь-які  зміни – природи, життя, подорожі, серед яких - мандрівки до  моря, що найбільш спонукають писати.   Відвідувачі виставки відзначили  гармонійне поєднання речей побуту із витонченістю та природністю рослинного світу. Насичена світлом та кольорами природа  продовжує «жити» у пейзажах та натюрмотах.
      Вікторія Разбіцька на відкритті виставки «Квітка-душа» розповіла про історію створення кожної роботи, представленої на виставці. Присутні  поціновувачі таланту майстрині, друзі, родина, учні  висловили щире захоплення талантом художниці та побажали творчих успіхів.

Виставка експонується до 31 травня. Вхід вільний.