Пізнавально-розважальна година «Мультакадемія»

8 та 9 квітня 2019 р. в РТЦ «Бібліоміст» КЗ «ОУНБ імені О. Ольжича» Житомирської обласної ради продовжила свою роботу пізнавально-розважальна година «Мультакадемія» для учнів 1-го, 2-го та 3-го класів гімназії № 23.

Всі ми з дитинства наділені різними природніми здібностями, але не кожен вміє розкрити свій талант. Тому потрібно вірити в себе та досягати своєї мети, так як головні герої мультфільму «Смурфики: Загублене містечко».

Смурфики – це давній лісовий народ, який пишається своїм корінням і шанує традиції предків. Вони, як і всі, люблять відпочивати, веселитися і добре проводити час. У кожного з Смурфів, є своє призначення в цьому світі. Хтось – розумний, а хто – хитрий. Кожен Смурфик шукає, як можна реалізувати свої таланти. Разом вони хочуть відшукати те саме загублене село, але для цього їм потрібно покинути межі свого поселення. А небезпечний чаклун Гаргамель намагається перешкодити подорожі героїв. У нього свої плани щодо містичного села. Чи вдасться смурфикам обхитрити злого чарівника?

Всі залишилися задоволеними та з нетерпінням чекатимуть наступної зустрічі.