Новини

«ART-майстерня»

Дистанційні майстер-класи для дітей УВП «УТОС»

В квітні та травні 2020 року відділ «Інклюзивний читальний зал» продовжив дистанційно реалізовувати проект «Майстерня радості». На базі соціального гуртожитку Українського товариства сліпих  для дітей було організовано 8 online-занять. З допомогою програми Viber Юлія Мельник проводила казкотерапевтичні заняття,  флешмоби, години інформації, бесіди-обговорення, що стосувалися

«Гортаючи сторінки історії України»

Постійно діюча книжкова виставка

У відділі наукової інформації та бібліографії бібліотеки оновлені матеріали постійно діючої книжкової виставки «Гортаючи сторінки історії України».

«Historia est magistra vitas»

 («історія є вчителька життя») –

 говориться з прадавніх часів.

Консультативна допомога в он-лайн режимі сектора «Інтернет-центр» бібліотеки

На період карантину, сектор «Інтернет-центр» бібліотеки, навіть на відстані, з радістю надає кожному користувачу бібліотеки та читачу сторінки фейсбук, консультативну допомогу з різних питань.

Отже, протягом квітня та на початку травня 2020 року на офіційній сторінці бібліотеки в «Facebook»  https://www.facebook.com/lib.zt.ua/

Жестова мова online

13 квітня 2020 року відділ «Інклюзивний читальний зал» запустив online курс з вивчення жестової мови. Протягом двох місяців вийшло 8 дистанційних занять за наступними темами:

  • «Дактиль»,
  • «Числа»,
  • «Особа. Займенник»,

Поради для кращого вивчення англійської мови

Щотижня, під час карантину, Оксана Горпинич, директор ІРЦ Вікно в Америку, публікувала відео на сторінку центру у Фейсбук, в яких розповідала про наступне: 

Як написати успішне есе https://www.youtube.com/watch?v=cHFv31sPzvY&t=19s

 

«Символ і легенда покоління...»

Експозиція книжкової виставки

У холі бібліотеки відділом краєзнавства представлено виставку «Символ і легенда покоління...», присвячену 85-ій річниці від дня народження (5.06.1935) відомого українського письменника-шістдесятника, дисидента, Почесного громадянина міста Житомира Євгена Васильовича Концевича.