Пізнавально-розважальна година «Мультакадемія»

11, 12 березня 2019 р. в РТЦ «Бібліоміст» КЗ «ОУНБ імені О. Ольжича» Житомирської обласної ради продовжила свою роботу пізнавально-розважальна година «Мультакадемія» для учнів 1-го, 2-го та 3-го класів гімназії № 23.

Не всі мультфільми бувають вигадані сценаристами. В основі сюжету пригодницького мультфільму «Балто», який ми вирішили показати дітям, лежить реальна історія, що сталася в 1925 році. У невеликому містечку Ном, що знаходиться на півострові Сьюард в штаті Аляска, серед дітей починається епідемія дифтерії. Ситуація, що склалася, ускладнюється тим, що почалася сильна буря, яка повністю відрізає місто від зовнішнього світу, позбавляючи будь-якої можливості доправити туди потрібні медикаменти.

Єдиною надією залишалася собача упряжка, якою потрібно було подолати майже тисячу кілометрів суворих і засніжених просторів. Балто був наполовину вовк. Він завжди дуже хотів бути ватажком собачої упряжки. Однак люди побоювалися його вовчої натури, і тому намагалися до себе не підпускати. Але коли упряжка з ліками заблукала в сніговому бурані, саме вовче чуття Балто допомогло врятувати ситуацію.

Всі залишилися задоволеними та з нетерпінням чекатимуть наступної зустрічі.