ІV Благодійний онлайн-аукціон «Крок за кроком до здійснення мрії»

З 25 лютого по 4 березня 2019 року сектор «Інклюзивний читальний зал проводив ІV Благодійний онлайн-аукціон «Крок за кроком до здійснення мрії». Всі роботи, представлені в якості лотів на аукціоні, виконані волонтерами та молодими людьми з інвалідністю, зокрема, з вадами зору, мовленнєвого та опорно-рухового апарату, затримкою розумового розвитку.
Основна ціль проведення інклюзивних майстер-класів: навчити молодь з інвалідністю різним технікам ручної роботи і шляхам продажу handmade продукції через мережу Інтернет. Таким чином, хлопці та дівчата, у яких виникнуть труднощі з працевлаштуванням, зможуть мати додаткове джерело доходів. Як результат, кошти, отримані від продажу лотів, будуть спрямовані на проведення подальших майстер-класів в межах Інклюзивного читального залу.

Довідково: всі лоти було виготовлено за сприяння ЖОМГО «Паритет» у межах нагороди (гранту) від об’єднання With and For Girls та за підтримки об’єднання With and For Girls – ініціативи EMpower, Mama Cash,  NoVo Foundation, Plan UK, Global Fund for Children, Nike Foundation, The Malala Fund and Stars Foundation