Новини

«Воскресни, писанко!»

Обласний відкритий конкурс писанкарства

З метою популяризації українських традицій 18 квітня 2019 року учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти поринули в світ найпотаємнішого мистецтва - писанкарства. У відділі спеціалізованої медичної літератури бібліотеки будинок художньої та технічної творчості організував та провів обласний відкритий конкурс писанкарства «Воскресни, писанко!».

Засідання «Клубу читачів книги»

14 квітня 2019 року у відділі спеціалізованої медичної літератури бібліотеки в рамках засідання «Клубу читачів книги» відбулася презентація книг Анастасії Нових.

Пізнавально-розважальна година «Мультакадемія»

8 та 9 квітня 2019 р. в РТЦ «Бібліоміст» КЗ «ОУНБ імені О. Ольжича» Житомирської обласної ради продовжила свою роботу пізнавально-розважальна година «Мультакадемія» для учнів 1-го, 2-го та 3-го класів гімназії № 23.

«В любові до поезії». Вірші польських поетів в Житомирі

В Житомирі 76 учасників боролись за перемогу в IV декламаторському конкурсі польської поезії  ім. Валентина Грабовського, присвяченого 30-річній  діяльності Житомирської обласної Спілки поляків в Україні за підтримки Люблінського католицького університет. Конкурс відбувся 6 квітня в ЖОУНБ ім. О. Ольжича.

Житомирський обласний літературний фестиваль-конкурс «Очима душі»

5 квітня 2019 р. у міському палаці культури відбувся гала-концерт, на якому переможці конкурсу та запрошені виконавці представили свою творчість, а також відбулося нагородження учасників.

Очима юних та талановитих - тих, хто знаходиться в пошуку...

03 квітня 2019р. у просторому холі бібліотеки відбулася урочиста презентація звітів студентів відділу «Аудіовізуальне мистецтво та виробництво» (кіно-, телемистецтво) Житомирського коледжу культури і мистецтв.