Тренінг з фінансової грамотності

З 29 по 31 січня 2019 р. в конференц-залі КЗ «ОУНБ ім. О. Ольжича» пройшов трьохденний тренінг за темою «Фандрейзинг» для бібліотечних працівників та працівників Школи «Всесвіт» за методою та з використанням досвіду Фундації імені князів-благодійників Острозьких. Тренінг провів керівник Академії фандрейзингу, експерт з питань корпоративної соціальної відповідальності, благодійництва та розвитку громадянської активності, член Ради директорів БО «Фундація імені князів-благодійників Острозьких» Руслан Краплич.

У ході навчань учасники підготували представлення своїх організацій для потенційних фінансових партнерів. Оволоділи головними 7 правилами фандрейзингу для неприбуткових організацій. Розібралися у 5 мотивах благодійництва. Визначилися з необхідністю створення бази даних фінансових партнерів і команди фандрейзерів, яка опиратиметься на волонтерів. Попрактикували у розгляді письмових звернень до фінансових партнерів та у плануванні фандрейзингових кампаній, застосовуючи різні фандрейзингові стратегії.

Надалі Фундація Острозьких та Руслан Краплич здійснюватимуть консультування та супровід роботи фандрейзингових відділів, які заплановано створити у Школі «Всесвіт», заснованій благодійним фондом, Житомирській універсальній науковій бібліотеці імені Олега Ольжича й Житомирській Академії ШАГ.

Для кожного з учасників було надано бонусні флаєри-закладки на проходження додаткових вебінарів і відео курсів з фандрейзингу.