Новини

«ЗБЕРЕЖИ ПАМ’ЯТЬ ЗБЕРЕЖИ ПРАВДУ»

28 листопада, в Україні вшановують пам’ять мільйонів невинно загиблих українських громадян, які у 1932-1933 роках були виморені штучно організованим голодом. Ці сумні, жахливі, болісні події бентежать пам’ять та ятрять душу кожного свідомого громадянина.

«26 листопада- Всесвітній день інформації»

Перегляд літератури

Всесвітній день інформації був ініційований Міжнародною академією інформатизації, щоб вказати на всю важливість передачі інформації в сучасному суспільстві.

Світом рухає інформація. Це можуть бути будь-які відомості, які передаються між людьми всілякими способами: усним, письмовим, візуальним та іншими.

Три книжки в подарунок

19 листопада 2020 року до Житомирської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олега Ольжича завітав голова Житомирської обласної ради Ширма Володимир Васильович.

Експозиції книжкових виставок з краєзнавства

Експозиції книжкових виставок з краєзнавства

У відділі краєзнавства, у листопаді 2020 року, оформлена книжкова виставка «Гіркі жнива України: пам’яті жертв голодомору  на Житомирщині» з циклу «Житомирщина в історичному поступі».  Книги, представлені на виставці розкривають глибину трагедії українського народу, зокрема наших земляків під час Голодомору-геноциду у 1932-1933 роках.

«Інклюзія без ілюзій»

16 листопада завідувачка відділу «Інклюзивний читальний зал» Юлія Мельник провела для студентів І курсу соціально-психологічного факультету дистанційне заняття на тему «Інклюзія без ілюзій: досвід впровадження інклюзивних практик». 

 

«Психологія здоров'я – казкотерапія для дорослих»

13 листопада у відділі «Інклюзивний читальний зал» відбулося дистанційне інтерактивне заняття з елементами гри «Психологія здоров'я – казкотерапія для дорослих».Заняття було приурочене до Міжнародного дня незрячих та орієнтоване на ознайомлення користувачів відділу з методом казкотерапії як інструменту перетворення негативних образів, емоцій в позитивні.