Інформаційні технології

3 жовтня 2018 року для вчителів англійської мови області був проведений День Спеціаліста. Вчителі іноземних мов говорили про вимоги до сучасного уроку іноземної мови, про важливість використання нових інформаційних технологій у своїй професійній діяльності. Вихідна ідея сучасного уроку сформувалася в результаті тривалого розвитку вітчизняної теорії навчання і виховання, а також творчих досягнень педагогічних колективів та систем освіти. У відповідності з цією ідеєю повинен конструюватися і проводитися кожен урок.

Був проведений огляд літератури, де вчителі отримали широку інформацію про нові видання стосовно проведення сучасних уроків, про інтерактивні технології навчання та про використання на уроках нових інформаційних технологій.

Вчителі отримали вичерпну інформацію про діяльність ІРЦ «Вікно в Америку» та його ресурси: American Spaces, American English, E-Library USA, Voice of America, Share America, English Language Resources, Courcera.org та ін., отримали консультацію стосовно їх використання та переглянули відео.