Новини

Дискусійний відеоклуб

Перегляд та обговорення фільму «Письменники свободи»

10 грудня 2018 року, до Дня прав людини, на базі сектору «Інклюзивний читальний зал» відбувся дискусійний відеоклуб. В рамках цього заходу користувачі дивилися драму «Письменники свободи»

Пізнавально-розважальна година «Мультакадемія»

3, 4, 5 грудня 2018 р. в РТЦ «Бібліоміст» КЗ «ОУНБ імені О. Ольжича» Житомирської обласної ради продовжила свою роботу пізнавально-розважальна година «Мультакадемія» для учнів 1-го, 2-го та 3-го класів гімназії № 23, під час яких діти переглянули мультфільм «Вартові легенд».

День волонтера

5 грудня 2018 року, у Міжнародний день волонтера, в секторі «Інклюзивний читальний зал» відбулися дружні посиденьки, під час яких обговорили добрі справи за 2018 рік,

Німецькомовний дитячий клуб “Die Sternchen”(Зірочки»)

2 грудня 2018 року відбулось засідання клубу для найменших діток. Вивчали тему «Овочі, фрукти», повторювали матеріал про те, як запитати «Як тебе звати?», виконували творче завдання (малювали фрукти і овочі), дивились казку про Ріпку та мульт-серіал «Фріксіки» німецькою мовою та обговорювали їх.

«Все таємне, з часом, стає явним»

спектакль «Діло житейське»

01 грудня 2018р у актовій залі бібліотеки Театральний сезон успішно розпочато! «Театр на Новому бульварі» відкрив його комедією В. М. Врублевського «Діло житейське».

Відчуй «Спокій», «Затишок», «Травень» посеред листопада...

Виставка  подружжя художників Олександра Слудковського та Світлани Дімендштейн.

З 15 листопада по 15 грудня 2018 року у відділі літератури з мистецтв експонується виставка талановитого подружжя художників Олександра Слудковського та Світлани Дімендштейн.