Новини

«Без осмислення помилок минулого, не можливо збудувати краще майбутнє»

18 вересня 2019 року в актовій залі бібліотеки на запрошення громадського об'єднання "Я люблю Житомир" відбулася зустріч з  українським журналістом, публіцистом,  істориком,  телеведучим   Вахтангом  Кіпіані.

Пізнавально-розважальна година «Мультакадемія»

16 та 17 вересня 2019 року в РТЦ «Бібліоміст» КЗ «ОУНБ імені О. Ольжича» Житомирської обласної ради продовжила свою роботу пізнавально-розважальна година «Мультакадемія» для учнів 1-го, 2-го та 3-го класів гімназії № 23.

«Невичерпне джерело»

17 вересня 2019 року в холі бібліотеки відбулося урочисте відкриття виставки «Невичерпне джерело», присвяченої Олені Петрівні Блаватській.

Як місцеві ЗМІ впливали на результати глосування на виборах – 2019

16 вересня 2019 року в РТЦ «Бібліоміст» відбувся відеоміст – дискусія за участі вінницької та житомирської моніторингових груп проекту «Інформаційно-моніторингова кампанія виборів – 2019 у Вінницькій та Житомирській областях»

«Декупаж» та «валяння» - новий досвід та купа позитивних емоцій.

11 вересня 2019 року у форматі збірної виставки творчих робіт майстринь Житомирщини, яка відбувається з 01 по 15 вересня у відділі  літератури з мистецтва проведено майстер-класи із виготовлення сувеніру-оберегу «янголятко».

«Запишись до бібліотеки!»

Акція у бібліотеці до Дня міста.

Саме таку назву мала вулична акція що відбулася 14 вересня 2019 року, з нагоди Дня заснування міста Житомира, біля будівлі Житомирської Обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олега Ольжича.