Наших читачів побільшало!

Акція з безкоштовного запису в бібліотеку

У День 1134-ї річниці виникнення міста Житомира, 8 вересня 2018 року, на Новому бульварі, недалеко від входу в бібліотеку, розмістився пункт безкоштовного запису. Тут житомиряни та гості міста одержали змогу познайомитися з рекламними матеріалами.

Не всі ще знають, що обласна універсальна наукова бібліотека імені Олега Ольжича — це не тільки чималі за обсягом книжкові фонди, комфортні читальні зали, а й один із головних культурно-просвітницьких центрів області. Тут працюють клуби за інтересами — і не тільки для юних читачів, проводяться презентації нових книжок, зустрічі з цікавими письменниками з цілої України, постійно експонуються художні та фотографічні виставки. А ще під керівництвом досвідчених майстрів можна навчатися різним ремеслам: прядінню, в’язанню, виготовленню ляльок-мотанок тощо.

Окремо варто відзначити роботу центру «Window on America» («Вікно в Америку»), клубів з вивчення іноземних мов, а також ресурсного центру «Інклюзивний читальний зал», де люди з особливими потребами мають змогу брати участь у цікавих заходах, розвивати свої творчі здібності за допомогою сучасної комп’ютерної техніки і під наставництвом досвідчених педагогів.

Реґіональний тренінґовий центр «Бібліоміст» — це безмежний світ Інтернету, світ комп’ютерної інформації, яким абсолютно безплатно користуються читачі бібліотеки. Тут же проводяться тренінґи для тих, хто поки що не на ти з комп’ютером або хоче поглибити знання й підвищити користувацький рівень володіння обчислювальною технікою. Допомагає в цьому «Центр освіти дорослих».

В день, коли місто відзначало свій черговий день народження, до нашого стенду підходили люди. На їхні запитання працівники бібліотеки, в першу чергу завідувачка сектора зведеного статистичного обліку та реєстрації читачів Лариса Литвинюк, давали вичерпні відповіді й допомагали заповнювати анкети читача. Тут же проводили безкоштовний запис у бібліотеку, тож число володарів картки читача ЖОУНБ імені Олега Ольжича зросло!