«Миттєвості спокою»

Виставка творів живопису Олександра Веремеєнка та його учнів

31 серпня 2018 року у фойє бібліотеки відбулося відкриття виставки живописних творів овруцького художника Олександра Веремеєнка та його учнів «Миттєвості спокою».

Олександр Веремеєнко — випускник Київського педагогічного інституту імені Михайла Драгоманова, нині голова клубу «Художник» при Овруцькій центральній районній бібліотеці імені Андрія Малишка. У 1990-х роках працював учителем малювання в загальноосвітній школі. У 2016 році в мистецькій вітальні Овруцької районної бібліотеки відбулася перша виставка робіт, на якій було представлено роботи художника, а також його учнів. А 2017 року в Овручі було відкрито його першу персональну виставку живописних робіт.

Разом з Олександром Веремеєнком на відкриття виставки прибули і його учениці — учасниці нинішньої виставки Таїсія Білоусенко, Олександра Харчук та Ольга Муженко.

Всі, хто прийшов привітати художників з відкриттям виставки, стали й учасниками цікавого дійства: Олександр показав майстер-клас зі швидкого малювання морського пейзажу олійними фарбами. Менше ніж двадцять хвилин знадобилося майстрові, щоб на полотні за допомогою пензлів та мастихіна з’явилося справжнє море та надвечірнє небо. Він люб’язно подарував цю свою картину житомирським журналістам, які знімали майстер-клас на відео.

 

Відео: https://www.zt.in.ua/na-personalnijj-vistavci-khudozhnik-iz-ovrucha-napisav-more-za-15-khvilin-video/