Новини

Із скарбів бібліотеки – до відвідувачів.

Рідкісні та цінні краєзнавчі видання поч. XIX-XX ст.

     З  23 квітня 2019 року до річниці заснування бібліотеки у відділі книгозберігання експонується виставка «Із скарбів Житомирської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О. Ольжича», де представлено рідкісні та цінні краєзнавчі видання поч. XIX-XX ст. фондів бібліотеки.

Німецькомовний дитячий клуб “Die Sternchen”(Зірочки»)

21 квітня 2019 року відбулось засідання німецькомовного дитячого клубу “Die Sternchen” («Зірочки»).

Екскурсія до Житомирського музею космонавтики ім. С. П. Корольова

18 квітня 2019 року завідувачка сектору «Інклюзивний читальний зал» Юлія Мельник разом з дітьми ХАБу, що діє в соціальному гуртожитку УТОС м. Житомира, відвідали Житомирський музей космонавтики ім. С. П. Корольова. 

Виявлення «фейкових журналістів»

18 квітня 2019 року в РТЦ «Бібліоміст» відбувся відеоміст за участі моніторингових груп з Житомира та Вінниці в рамках проекту Асоціації професійних журналістів та рекламістів Житомирщини «Інформаційно-моніторингова кампанія виборів 2019 у Вінницькій та Житомирській областях».

«Воскресни, писанко!»

Обласний відкритий конкурс писанкарства

З метою популяризації українських традицій 18 квітня 2019 року учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти поринули в світ найпотаємнішого мистецтва - писанкарства. У відділі спеціалізованої медичної літератури бібліотеки будинок художньої та технічної творчості організував та провів обласний відкритий конкурс писанкарства «Воскресни, писанко!».

«Ноктюрн кольору»

Відкриття спільної художньої виставки

17 квітня 2019 року  у відділі літератури з мистецтв та у холі бібліотеки МГО «Арт-село»  презентувала спільну художню виставку «Ноктюрн кольору».

«Кожна людина народжується митцем, але, з часом, забуває про це».