«Герой нескореного покоління»

Під таким гаслом 9 липня 2018 року в ЖОУНБ імені Олега Ольжича відбулася акція, приурочена до 111-ї річниці від дня народження видатного діяча національно-визвольних змагань, вченого, поета Олега Кандиби (О. Ольжича). Працівники відділу літератури з краєзнавства обласної бібліотеки, яка носить ім’я Олега Ольжича з 2006 року, провели презентацію «Олег Ольжич — поет нескореного покоління».

Т. В. Данильченко, працівник відділу краєзнавства, розповіла гостям і працівникам бібліотеки про життєвий і творчий шлях нашого видатного земляка.

Також було представлено книжкову виставку, що знайомить із документами з фондів бібліотеки. У виконанні співробітників книгозбірні прозвучали вірші поета.

В акції взяли участь депутат обласної ради Олена Галагуза, голова Житомирської обласної ОУН Андрій Іванюк, представники громадськості і засобів масової інформації.

Учасники акції сфотографувалися біля північного фасаду будівлі бібліотеки, прикрашеного нещодавно графічною композицією з портретом Олега Ольжича. Автор стінопису — житомирська художниця Анастасія Савенець.

Олег Ольжич — син Житомира, син України. Непримиренний борець за незалежність нашої держави, який до кінця життя залишився вірним високим ідеалам Соборної Української Держави.