«Естетика жебрацтва»

Презентація роману Дмитра Корчинського

23 червня 2018 року в актовій залі бібліотеки відбулася презентація роману Дмитра Корчинського «Естетика жебрацтва».

В анотації до книжки пишеться: «Націоналісти, таємничі ордени, сірі кардинали українського політикуму, бариги, священики, блатні, археологи та колекціонери, активісти, посли іноземних держав, політтехнологи, олігархи, депутати і мистецтвознавці сплелися в один стрункий пригодницький сюжет якісного інтелектуального чтива. Перед читачем постає яскрава картина вітчизняного політикуму і світу навколо нього – бізнесових інтересів, проплачених мітингів, змов, раптових об’єднань, політичного насильства та з’ясувань стосунків. Події роману „Естетика жебрацтва“ відбуваються у Києві, на Волині, десь у Московії, європейських містах та узбіччях розбитих трас. Бонусом цього твору є екскурс до європейського живопису з оригінальним авторським трактуванням».

Дмитро Корчинський — політичний, громадський діяч, публіцист і телеведучий, лідер Всеукраїнської політичної партії «Братство». Особа для багатьох неоднозначна, незрозуміла.

Як там не є, а Дмитро Корчинський — постать неординарна в сучасному політичному житті України (і не тільки України). Тому й цікаво ознайомитися з його світоглядом через знайомство з його літературними текстами.

Роман «Естетика жебрацтва» виданий у видавництві «Zалізний тато». На зустріч із читачами з Києва приїхали і автор, і креативний директор видавництва Олексій Бешуля. Після виступу автора, присвяченому своїй політичній діяльності і творчості, Олексій Бешуля коротко розповів про видавництво, в якому працює.

Гості відповіли на запитання, а наприкінці Дмитро Корчинський провів автограф-сесію.