«Усвідомлене батьківство»

Квест для студентів Житомирського базового фармацевтичного коледжу

6 червня 2018  для студентів першого курсу Житомирського базового фармацевтичного коледжу бібліотекарі та волонтери сектору «Інклюзивний читальний зал»  організували геокешинг «Усвідомлене батьківство». Захід в був орієнтований на розгляд ґендерних особливостей формування відповідального батьківства, ознайомлення із поняттям «сім’я», визначення функцій сім’ї в житті людини; розгляд прав та обов’язків батьків/матерів та їхніх дітей.

Геокешинг – це спортивні змагання між командами, які полягають в тому, що різні команди за допомогою спеціально створених мап долають певні відстані, на яких знаходять схованки із завданнями. Щоб визначити послідовність команд, проводилося жеребкування. Потім кожна команда обирала свій колір стрічки і шукала в тайниках завдання лише свого кольору. На кожному тайнику знаходилися волонтери, які фіксували порушення правил виконання завдання та динаміку роботи в групі. Загалом, всі вправи були спрямовані на визначення та розподіл домашніх обов’язків в родині та виділення стереотипів.

В кінці було підведено підсумок результатів. Таким чином, за допомогою інтерактивну учасники та учасниці отримали нові знання та розширили власний кругозір.