Новини

«Краса життя у фокусі».

Відкриття обласної виставки «Рідний край – моє Полісся» та нагородження переможців

12 грудня 2018р. у холі КЗ «Обласна універсальна наукова бібліотека імені Олега Ольжича» Житомирської обласної ради відбулося відкриття традиційної виставки фоторобіт.

Компетентнісний підхід як важлива парадигма української освіти

День спеціаліста – філолога

12 грудня 2018 в конференц-залі КЗ «ОУНБ імені Олега Ольжича» Житомирської обласної ради відбувся День спеціаліста-філолога під назвою «Компетентнісний підхід як важлива парадигма української освіти».

«Домашнє та гендерне насильство: нові можливості захисту»

Круглий стіл в рамках проекту «Я маю право»

11 грудня 2018 року відділом наукової інформації та бібліографії спільно з головним територіальним управлінням юстиції у Житомирській області було проведено круглий стіл на тему «Домашнє та гендерне насильство: нові можливості захисту»

Здорове харчування - основа життя людини.

Засідання клубу «Садівник»

10 грудня 2018 року на черговому засіданні клубу "Садівник", що діє при відділі виробничої літератури, активістами клубу висвітлювалась тема здорового харчування. Адже здорове харчування – це не тільки гарне самопочуття і позбавлення від багатьох недуг, міцна

Дискусійний відеоклуб

Перегляд та обговорення фільму «Письменники свободи»

10 грудня 2018 року, до Дня прав людини, на базі сектору «Інклюзивний читальний зал» відбувся дискусійний відеоклуб. В рамках цього заходу користувачі дивилися драму «Письменники свободи»

Пізнавально-розважальна година «Мультакадемія»

3, 4, 5 грудня 2018 р. в РТЦ «Бібліоміст» КЗ «ОУНБ імені О. Ольжича» Житомирської обласної ради продовжила свою роботу пізнавально-розважальна година «Мультакадемія» для учнів 1-го, 2-го та 3-го класів гімназії № 23, під час яких діти переглянули мультфільм «Вартові легенд».