«Крок за кроком до здійснення мрій»

З 13 по 22 лютого 2018 року в секторі «Інклюзивний читальний зал» проводилися майстер-класи, в межах яких волонтери та користувачі, які мають обмежені фізичні можливості, виготовляли дерев’яні підставки під гаряче, пенали з фетру, сувеніри на підвісках з кави, картини в техніці «декупаж» на вінілових платівках, кавові топіарії та їжачків. Під час спільної роботи працювали над самооцінкою та асертивною поведінкою учасниць. Таким чином, процес виготовлення неординарних поробок тісно переплетений з реабілітацією та посиленням лідерського потенціалу учасниць. 

Продовженням майстер-класів було проведення з 26 лютого по 4 березня ІІІ Благодійного онлайн аукціону «Крок за кроком до здійснення мрії». Кошти, отримані від продажу лотів, будуть спрямовані на проведення подальших майстер-класів в межах Інклюзивного читального залу.

* Всі лоти було виготовлено за сприяння ЖОМГО «Паритет» у межах нагороди (гранту) від об’єднання With and For Girls та за підтримки об’єднання With and For Girls – ініціативи EMpower, Mama Cash,  NoVo Foundation, Plan UK, Global Fund for Children, Nike Foundation, The Malala Fund and Stars Foundation.