«Розробка та реалізація інфраструктурних та інвестиційних проектів»

6 березня 2018 р. в конференц залі ЖОУНБ ім. О.Ольжича Житомирський регіональний відділ Асоціації Міст України провів практикум із застосуванням законодавства на тему: «Розробка та реалізація інфраструктурних та інвестиційних проектів за рахунок субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам, грантових коштів, позик та коштів ДФРР» в рамках проекту «ПУЛЬС».

У заході взяли участь посадові особи органів місцевого самоврядування Андрушківської, Білокоровицької, Новоборівської, Ємільчинської, Станишівської, Брусилівської, Баранівської, Лугинської, Барашівської, Червоненської, Коростишівської, Вишевицької, Тетерівської, Потіївської, Глибочицької, Овруцької, Пулинської, Народицької, Коростишівської та Чоповицької ОТГ, Новоград-Волинського та Бердичева.

З вітальним словом до присутніх звернулася виконавчий директор Житомирського РВ АМУ Тетяна Кухарська та презентувала роботу Асоціації в рамках проекту «Пульс». Окрім цього, Т.Кухарська, як член регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, ділилась досвідом фахівця, який оцінює проекти, та наголосила на типових помилках та кращих практиках.

Модератор заходу Жанна Соловйова та співдоповідач, спеціаліст профільного департаменту ОДА Тетяна Ходаківська, ознайомили учасників практикуму із нормативно-правовими документами щодо фондів, порядками надання коштів та написання проектних заявок.

Виконуючи практичні завдання, учасники практикуму ознайомились із особливостями підготовки інфраструктурних та інвестиційних проектів, проаналізували типові помилки та специфіку оцінювання поданих проектів.