«З нами Бог, Україна, бойове братство!»

Відкриття виставки художніх робіт до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та з нагоди 29-ї річниці виведення військового континґенту з Афганістану

1 лютого 2018 р. у відділі літератури з мистецтв відбулося відкриття тематичної виставки «З нами Бог, Україна, бойове братство!», приуроченої Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29-й річниці виведення радянських військ з Афганістану.

Організаторами виставки стали Житомирська обласна спілка ветеранів Афганської війни, Житомирська міська спілка ветеранів Афганської війни, обласна універсальна наукова бібліотека імені Олега Ольжича.

Роботи, представлені на цьогорічній виставці, об’єднує ідея вшанування тих воїнів, що не повернулися з війни, та поваги до тих, хто пройшов крізь важкі випробування. Особливо це актуально у зв’язку з тим, що нині Україна має нове покоління воїнів — захисників Вітчизни на східному фронті в нинішній російсько-українській війні.

Своїми спогадами й думками з приводу тієї, вже далекої, війни, а також про нинішню російсько-українську війну на сході України, поділилися ветерани Афганської війни, очільники громадських ветеранських організацій та інші, хто прийшов на відкриття виставки.