Підприємці - агенти змін

2 лютого 2018 р. в конференц-залі ЖОУНБ ім. О. Ольжича відбулося відкрите обговорення на тему  «Підприємці - агенти змін»,

В Україні варто дотримуватися цілей сталого розвитку і звіряти з ними  всі державні рішення. «Сталий розвиток- це людина, економіка та екологія. А головний принцип – «не нгашкодь!» наголосила співзасновниця ГО «RE: Старт» Катерина Назимко.

 Саме малий і середній бізнес здатен вивести нашу економіку зі стагнації. Для того, щоб реформи нарешті пішли туди, куди треба, потрібна активна участь громадянського суспільства, причому – як незалежної сили, а не чергової «ради» при якомусь міністерстві.

Особливу увагу організатори вирішили приділити соціальному підприємництву.

Учасники дискусії розповіли про свій досвід відкриття суспільно корисного бізнесу, презентували спеціальні грантові програми для підприємців-початківців та узагальнили проблеми, з якими стикаються бізнесмени-переселенці.

Зустріч було ініційовано громадською організацією «RE: Старт» з Києва та її житомирських партнерів БФ «Фонд громади Житомира» та ГО «Союз переселенців «Мир на долоні».