Художні вироби — своїми руками

При бібліотеці розпочав роботу новий гурток «Школа мистецтв»

3 січня 2018 року відділ літератури з мистецтв радо прийняв гостей — усіх, хто бажав узяти участь у першому занятті гуртка «Школа мистецтв», щойно створеному при нашій бібліотеці.

«Школу мистецтв» заснувала член Національної спілки художників України Ольга Дідківська. Знана в Житомирі художниця, вона вже більш як десятиліття шиє ляльки за своєю ориґінальною авторською технікою з використанням ґобеленових тканин. Під час майстер-класу майстриня поділилася секретами виготовлення святкової ляльки «Різдвяний янгол».

Варто наголосити, що від заняття учасники отримали величезне задоволення. Про це вони розповіли самі, ділячись враженнями від подорожі у світ прекрасного, яке можна творити своїми руками! Микола Пономаренко привів сюди свого шестирічного внука Кирила і вважає такі заходи не просто цікавими, а й дуже корисними як для дітей, так і для дорослих. Адже провести дозвілля з користю для розуму й серця — це найкраща мета для кожної людини.

Ольга Валентинівна, крім шиття ляльок, також малює, створює вишивки, шиє народний одяг, виготовляє ґобелени і ориґінальні вироби з пап’є-маше. І всім цим своїм умінням вона обіцяє ділитися з новими учнями в «Школі мистецтв».

Крім цікавого й захопливого заняття, були розіграні настінні календарі на 2018 рік з картинами роботи Ольги Дідківської.

Нагадаємо, що гурток працює безплатно і без вікових обмежень. Для того, щоби брати участь у майстер-класах від Ольги Дідківської, потрібно тільки обов’язково записатися за телефоном (095) 776-57-54 і приходити на заняття щопершої і щотретьої середи місяця у відділі літератури з мистецтв. Початок занять — о 16:30.

Оголошення про кожне наступне заняття ви зможете побачити на сайті нашої бібліотеки (розділ «Анонси») або на нашій сторінці у Фейсбуці: https://www.facebook.com/lib.zt.ua/