Завітали в гості Дідух з Колядою

Прийшли різвяні та новорічні свята, і тепер вестибюль Житомирської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олега Ольжича прикрашений Дідухом та лялькою-мотанкою Колядою.

Дідух є обов’язковим атрибутом української хати в різдвяно-новорічні свята. Лялька-Коляда символізує сімейний затишок, гармонію та взаєморозуміння в родині, а також допомагає знайти жінці достойного чоловіка.

До створення цих оберегових подарунків житомирянам до новорічних свят причетні активісти коаліції ГО, а саме: майстер народної творчості з соломоплетіння Олексій Пшеничнюк, який створив Дідуха); управління культури Житомирської міської ради, яке підтримало фінансово.

Варто додати, що Олексій два роки поспіль прикрашав Дідухом вулицю Михайлівську. Цього року він із дружиною створили неймовірну виставку павуків у музеї космонавтики. Дідух для бібліотеки робився толокою (активісти ГО «Роднік» та «ЛА ДА»), а Олексій з’єднав задуманого Дідуха в єдиний сніп. Сподіваємось, наступного року спільними зусиллями створений Дідух-гігант знову прикрасить центральну вулицю міста.

Протягом новорічних свят всі охочі зможуть сфотографуватися біля Дідуха та загадати бажання біля ляльки-Коляди, які оселилися в холі книгозбірні.