«Два століття — одна війна»

Презентація пересувної виставки фотодокументів

8 листопада 2017 року в холі бібліотеки була представлена пересувна виставка фотодокументів у рамках культурно-просвітницького проетку «Два століття — одна війна», присвяченого 75-й річниці від часу створення Української Повстанської Армії.

На стендах — великі постери з двома мілітарними монохромними світлинами: одна з далекої вже Другої світової війни, друга — з війни нинішньої. Герої цих унікальних світлин —вояки Української Повстанської Армії, що зі зброєю в руках здобували право Української Держави на незалежність, і сьогоднішні воїни, що так само відстоюють цілісність нашої України від зазіхань східного аґресора.

Виставку представив для старшокласників житомирських шкіл та інших гостей бібліотеки голова секретаріату Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Молодіжний Націоналістичний Конґрес» Василь Дубовий. Його цікава та інформативна розповідь про боротьбу УПА і сучасної Української Армії проти імперіалістичних зазіхань не залишила нікого байдужим.

Першими містами, в яких відбулася прем’єрна презентація, стали Одеса та Київ. Загалом заплановано відвідати більше 25-ти міст.

«Ми ставимо собі за ціль в якомога більшій кількості міст розповісти про боротьбу українців з російським імперіалізмом протягом останніх двох століть. Свобода – не безкоштовна. Ми повинні знати її ціну», — запевнив один із організаторів Василь Дубовий.

Організатори виставки — ГО «Молодіжний Націоналістичний Конґрес» та фундація «Вільні Люди».