«Впевнений користувач – 2 рівень»

7 листопада 2017 р. в РТЦ «Бібліоміст» ЖОУНБ ім. О.Ольжича стартували курси комп’ютерної грамотності «Впевнений користувач – 2 рівень».

На сьогоднішній день Інтернет-технології охоплюють майже весь світ? глобальна мережа стала доступна всім – від дітей до пенсіонерів, та для тих людей, які мають далеко не найкращі наміри. Тому сьогодні однією з найважливіших проблем інформаційної комп'ютерної безпеки постає захист від зловмисників.

Тема першого заняття: «Інформаційна безпека в Інтернеті». Ми розповіли нашим учасникам про найбільш поширені негативні елементи Інтернету, а саме: комп’ютерні віруси та їх різновиди, спам, хто такі хакери, і що не всі вони бувають поганими, детально розглянули види Інтернет-шахрайства та обговорили відомі схеми шахраїв. Деякі учасники розповіли, що особисто ставали жертвами таких схем. Також нагадали про правила безпеки в Інтернеті та як захистити свою сторінку від злому, щоб не стати жертвою зловмисників.

Безпека в Інтернеті – дуже важлива проблема нинішнього часу і стосується вона всіх. Ми поділились з учасниками інформацією, яка допоможе вберегтись від можливих неприємностей.