На ниві історичній

Вечір, приурочений до 30-річчя педагогічної діяльності Геннадія Махоріна

Хтось знає його як викладача історії, кандидата історичних наук, доцента кафедри суспільних наук Житомирського національного агроекологічного університету. Інші — як дослідника-краєзнавця. А ще почуєте, що він просвітянин, член Проводу Житомирської обласної ОУН, відповідальний секретар обласної організації Національної спілки краєзнавців України, депутат Житомирської міської ради... І все це — про одну людину, про Геннадія Махоріна.

26 червня 2017 року Геннадій Леонідович зібрав в актовій залі обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олега Ольжича представників навчальних закладів Житомира, колег-краєзнавців, письменників, журналістів, громадських діячів, своїх друзів, приятелів та однодумців, щоб творчим звітом відзначити день народження та 30-річчя своєї педагогічної діяльності.

Присутні виголосили багато добрих слів на адресу Геннадія Махоріна, побажали йому творчих успіхів і нових краєзнавчих відкриттів.

Геннадій Леонідович принагідно репрезентував свою нову книжку «У світлі слави Рильських». Це розповіді про плеяду видатних представників Романівки і Попільнянщини. Центральне місто тут, звісно, посідає родина Рильських. Але й іншим неординарним землякам відведено в книжці чимало місця в окремих нарисах.

Автор подарував багатьом присутнім по примірнику книжки.

Вечір був насичений розповідями автора про роботу над цим дослідженням, відгуками присутніх про творчість і наукову діяльність Махоріна, музичними номерами у виконанні місцевих музикантів. Прозвучали й літературні вправи Геннадія Леонідовича у виконанні автора — пародії на твори українських поетів.