«Коаліції з питань реформування системи захисту дітей»

7-8 червня, в РТЦ «Бібліоміст» ЖОУНБ ім. О. Ольжича в рамках Коаліції з питань реформування системи захисту дітей відбулись тренінги з адвокації та комунікації з ЗМІ.

Громадські організації є основним джерелом та локомативом якісних змін у системі захисту дітей та соціальній підтримці сімей в цілому.  Однак нескоординована діяльність різних організацій та структур не здатна забезпечити розробку та проведення комплексної та структурованої реформи системи захисту дітей на всіх рівнях. Це дуже складний та багатовекторний процес, який вимагає системного підходу та залучення всіх структур, що опікуються питаннями дітей, ґрунтовної підготовки спеціалістів та планового втілення реформи на всіх рівнях.

 

Тренінги  допомогли Коаліції наблизитися до мети - стати  Коаліціїєю громадських організацій Житомирської області, яка має доступ до влади і впливає на прийняття рішень, має стратегічне бачення своєї місії та шляхів досягнення потрібних результатів, вміє шукати фінансування для власного розвитку і здійснення проектів, може успішно комунікувати зі ЗМІ та громадськість і впливати на формування громадської думки на місцях (це забезпечення підтримки реформи широкими масами і розуміння ними процесів, що відбуваються і очікуваних змін).

Учасники отримали чудову можливість поглибити свої знання та навички по даній тематиці.

Тренінги проходили в рамках проекту "Проект зміцнення громадянського суспільства", що реалізується ІСАР "Єднання" за підтримки USAID.