«Знайомтесь, український бестселер»

Бестселер-шоу. Читацька ініціатива

«Знайомтесь, український бестселер» - таку назву мав захід, який за читацькою ініціативою педагогів  Житомирського навчально-виховного комплексу № 25 був проведений 6 червня 2017 року в приміщенні закладу завідуючою відділом читальних зал ЖОУНБ ім. О. Ольжича.

В приємній, неформальній обстановці йшла розмова про українських сучасних письменниць - Лауреатів літературних премій, переможниць різноманітних конкурсів, наймедійнішіх авторів 2016 року.

Присутні познайомились з творчістю найпліднішої письменниці України, автором найкращої книги першого 15-річчя Незалежності, її нових творів зі складними сюжетами і  розкішною мовою – Марією Матіос. 

Що ж може література в світі, який зненацька перестав бути зрозумілим, як протистояти інформаційній війні – дізналися з останньої книги Оксани Забужко «І знов я влізаю в танк…».

А про таємниці жіночої душі слухачі довідалися з творів кращих майстрів психологічної прози Люко Дашвар, Ірен Роздобудько…

В мультимедійному супроводі були використані фрагменти відеозаписів, інтерв’ю, поетичні і музичні твори у виконанні авторів.

 Зустріч із сучасною українською книгою викликала великий інтерес в аудиторії, були висловлені слова вдячності та побажання про подальші зустрічі в такому ж форматі -«читацької ініціативи».