Новини

Дискусійний відеоклуб

20 лютого в приміщенні Інклюзивного читального залу відбулася організаційна зустріч активної громадськості міста з представниками поліції та Інноваційного Фонду взаємодії поліції з громадою на засадах партнерства (CPIF).

«Обранці долі»

17 лютого 2018 року актова зала бібліотеки зібрала друзів, колег, поціновувачів творчості незабутніх людей, які пішли в засвіти, але залишаються жити в нашому серці.

Лебідь до Дня закоханих

14 лютого 2018 року, в День закоханих, у «Школі мистецтв» при відділі літератури з мистецтв бібліотеки відбувся майстер-клас із виготовлення м’якої іграшки.

Storytelling “Право і закон – рушійні сили для життя людини»

14 лютого 2018 року сектор «Інклюзивний читальний зал» спільно з відділом наукової інформації та бібліографії організували проведення storytelling «Право і закон – рушійні сили для життя людини».

«Чарівність. Вишуканість. Краса»

12 лютого 2018 року у фойє бібліотеки відбулося відкриття виставки «Чарівність. Вишуканість. Краса».

Знайти в рослині порятунок

12 лютого відбулося чергове заняття клубу "Садівник" по темі: "Характеристика трав'яних зборів та лікувальних препаратів рослинного походження".

Навчальний семінар «Деменція, її ознаки та основи догляду за дементною людиною»

12 лютого 2018 року в РТЦ «Бібліоміст» ЖОУНБ ім. О. Ольжича відбувся семінар «Деменція, її ознаки та основи догляду за дементною людиною».

«Розстріляна молодість»

9 лютого 2018 року в Житомирському академічному українському музично-драматичному театрі імені Івана Кочерги відбувся IX Всеукраїнський літературно-музичний фестиваль вшанування воїнів України «Розстріляна молодість».