«Комп’ютерна азбука для «третього віку»

10 травня 2017 р. в РТЦ «Бібліоміст» відбулись чергові заняття з курсу комп’ютерної грамотності «Комп’ютерна азбука для «третього віку».

Сьогоднішньою темою уроку був «Skype». Ми розповіли, що таке «Skype», його застосування та можливості. В наш час дуже багато людей їдуть проживати за кордон. Ось і у наших учнів є діти, близькі та друзі, які проживають в інших країнах. На уроці ми розповіли про можливість спілкування з ними через «Skype».

Після теорії – наші учасники тренінгу змогли зареєструватись та створити власний профіль. Самостійно, за допомогою нік-Skype, знайшли один одного та змогли зателефонувати, написати повідомлення, прикріпити файл з фотокарткою та листівкою.

Користувачі опановують програму «Skype». Ця система покликана розкрити потенціал представників старшого покоління, поліпшити їх психологічний стан, допомогти їм отримати необхідну інформацію, розширити кордони спілкування, реалізувати творчі плани.

Учасники із задоволенням відвідують заняття, адже це так важливо – мати добру та цікаву компанію, проводити час з користю та кожен день відкривати нові можливості!