Німецькомовний клуб для етнічних німців «Sprachklub»

4, 6, 11, 18, 20, 25, 27 квітня члени клубу  вивчали теми  «Welches Spiel kannst du Spielen?» («В яку гру ти можеш грати?»), «Technik und Alltag» («Техніка та повсякдення»), «Himweise schreiben» («Пишемо інструкції») та “Ich und Computer» («Я і комп’ютер»).

Під час занять проводилась актуалізація мовних засобів з дієсловом «koennen» (могти, уміти), навичок вживання лексичного матеріалу за темою «Техніка для офісу», навичок вживання дієслів, які означають накази для інструкцій, а також опрацьовувалося діалогічне мовлення за темою «Я і ком’пютер». Члени клубу ознайомилися з цікавим відеодіалогом «Правила гри» та переглянули відеофільм «Офісна техніка». В аспекті «граматика» учні виконували граматичні вправи за темою «Perfect. Минулий час дієслів», обговорювали текст та виконували текстові завдання на тему «Інструкція до вживання», складали запитання для діалогу «Як зберегти файл», вивчали сполучники «bevor» (перш ніж), «waehrend» (в той час, як).

Під час вивчення теми «Himweise schreiben» (Пишемо інструкції)» члени клубу аудіювали міні-діалог, брали участь у грі «Виконай наказ» (слухачі дають накази одне одному). Наприкінці заняття із задоволенням переглянули фільм «Oma kann wieder gehen».

Засідання клубу відвідують 16 користувачів бібліотеки.

Засідання клубу проводить викладачка німецької мови Наталя Сірик.