Новини

Житомирська обласна Спілка поляків в Україні – наш партнер

Відділ літератури іноземними мовами в своїй роботі опирається на підтримку наших партнерів. Бібліотека підтримує партнерські стосунки з громадською організацією «Житомирською обласною Спілкою поляків в Україні».

Сторітейлінг:сучасні підходи до висвітлення важливих тем. Роль фото, відео та інфографіки в лонгріді

15-16 листопада 2017 р. в конференц-залі ЖОУНБ ім. О. Ольжича відбувся тренінг на тему: «Сторітейлінг: сучасні підходи до висвітлення важливих тем. Роль фото, відео та інфографіки в лонгріді».

«Світ ловив його, але не спіймав…» До 295-річчя від дня народження українського філософа і поета Григорія Сковороди.

15 листопада в відділі читальних зал  ЖОУНБ ім. О. Ольжича пройшов  теоретико-методичний семінар з проблем викладання філологічних дисциплін для вчителів навчальних закладів міста Житомира і області.

«Айвазовський і вірменська дійсність»

15 листопада 2017 року в холі бібліотеки відбулося відкриття виставки фоторепродукцій робіт видатного художника XIX століття Івана Айвазовського (Ованеса Айвазяна).

«Впевнений користувач – 2 рівень»

14 листопада 2017 р. в РТЦ «Бібліоміст» ЖОУНБ ім. О.Ольжича пройшли курси комп’ютерної грамотності «Впевнений користувач – 2 рівень». 

Використання соціальних мереж для розвитку бізнесу

14 листопада 2017 року в приміщенні РТЦ «Бібліоміст» ЖОУНБ ім. О.Ольжича відбувся тренінг «Використання соціальних мереж для розвитку бізнесу» за участі ГО «Милосердя» та волонтерів  Корпусу Миру США в Україні для учнів Житомирського вищого професійного училища – інтернату.

«Некнижкові історії з перших вуст»

14 листопада, до Міжнародного дня сліпих, користувачі сектору «Інклюзивний читальний зал» відвідали УВП УТОС, де мали можливість поспілкуватися з вихователькою соціального гуртожитку Лаврегою Ніною Іванівною.

Практичне заняття для студентів ЖФ КІБіТ

9 листопада завідувачка сектору Юлія Мельник провела практичне заняття для майбутніх психологів Житомирської філії Київського інституту бізнесу і технологій.