Новини

«Фінансова обізнаність для впевненого майбутнього»

18-19 квітня 2017 р. у приміщення конференц-залу ЖОУНБ ім. О. Ольжича відбувся тренінг з фінансової обізнаності.

«Комп’ютерна азбука для «третього віку»

18 квітня 2017 р. в РТЦ «Бібліоміст» відбувались чергові заняття з курсу комп’ютерної грамотності «Комп’ютерна азбука для «третього віку».

Коли розквітають чарівні квіти...

13 квітня 2017 року у відділі літератури з мистецтв відбулося відкриття ретроспективної виставки творчих робіт студентів і викладачів Навчально-наукового інституту педагогіки Житомирського державного університету імені Івана Франка.

«Пасхальне диво»

Вироби своїми руками – яке інше заняття може бути більш захоплюючим і приємним напередодні одного з найсвітліших свят – Великодня!

Зустріч з письменником Василем Базівим

12 квітня в конференц-залі Житомирської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О. Ольжича відбулася зустріч з відомим українським журналістом і письменником Василем Базівим.

«Комп’ютерна азбука для «третього віку»

11 квітня 2017 р. в РТЦ «Бібліоміст» відбулись чергові заняття з курсу комп’ютерної грамотності «Комп’ютерна азбука для «третього віку».

Практичні заняття студентів ЖККіМ

10 квітня 2017 р. в РТЦ «Бібліоміст» відбулись чергові заняття з навчальної дисципліни «Автоматизовані інформаційно-бібліотечні технології» для студентів Житомирського коледжу культури і мистецтв ім. І. Огієнка.

Німецька в бібліотеці

9 квітня 2017 року відбулось чергове засідання  німецькомовного дитячого клубу «Die Sternchen».