Дискусійний відеоклуб

Перегляд та обговорення фільму «Капкан часу»

6 квітня  2017 року в секторі «Інклюзивний читальний зал» для молоді з особливими потребами відбулося чергове засідання дискусійного відеоклубу, на якому учасники переглянули фільм «Капкан часу».

«Талановитий вчений Стюарт Конвей працює в одному з секретних відділів ФБР, займаючись вивченням теорії струн. Через скорочення в даному напрямку фінансування, хлопець відчуває матеріальну скруту. Скориставшись наявною базою, він винаходить і виготовляє кишеньковий пристрій, схожий на мобільний телефон, який здатний повертати в минуле. Правда, поки тільки на 10 хв. Стюарт вирішує випробувати новинку в банку для повторного отримання своєї зарплати. Та ось невдача, за ним стежать двоє співробітників ФБР, і в цей же час на банк відбувається наліт грабіжників. З цього починається низка заплутаних фантастичних подій з переміщеннями в часі, перестрілками і романтичними стосунками», – розповідає Оксана Павловська, бібліотекар сектору.

Після перегляду фільму кожен міг поділитися враженнями від переглянутого, знайти однодумців, набути нові знайомства та висловити побажання щодо наступних дискусійних відеоклубів.

«Для мене цей фільм – непередавана атмосфера камерності, неквапливості дії, так як вулиці незаповнені народом, кожен персонаж на своєму місці. Колірна гамма довгого літнього заходу неймовірна, здається, тільки там і могли відбутися такі жарти з часом», – ділиться враженнями Сергій.