«Смартфон – твій smart-друг»

Експрес-курс

 Сучасній людині необхідно вміння використовувати мобільний як інструмент, що забезпечує доступ до відомостей, ресурсів Інтернету та онлайн сервісів для швидкого вирішення власних завдань в будь-якій сфері життя.

4 вересня 2023 року в секторі «Інтернет-центр» ЖОУНБ ім. О. Ольжича стартував експрес-курс «Смартфон – твій smart-друг» з мобільної грамотності для користувачів за темою «Знайомство зі смартфоном».

Учасники впродовж 2-х годин практичного заняття навчилися та дізналися про: операційні системи ОС – IOS (компанія Apple) та Android (компанія Google); що потрібно, щоб ваш смартфон працював; навігаційна панель (сенсорні кнопки); розуміння екрана; найпоширеніші значки-індикатори; панель сповіщень; як правильно заряджати смартфон; типи роз’ємів («Lightning», «TYPE C», «micro USB»); як вибрати Power Bank та багато іншого.

7 вересня 2023 року продовжилося навчання з мобільної грамотності для користувачів за темою «Налаштування у смартфоні».

Під час навчання учасники дізналися дуже багато нового про свій смартфон та можливості його налаштувань, а саме: налаштування функцій звуку та екрану, типи мереж (мобільна мережа, Wi-Fi), оновлення системних програм (додатків), статус захисту тощо.

Слухачі курсу навіть не підозрювали скільки всього вони можуть робити зі своїм смартфоном і скільки можливостей перед ними відкривається.

Слідкуйте за розвитком подій на офіційній сторінці бібліотеки в «Facebook» https://www.facebook.com/lib.zt.ua/