Новини

"Бальзак і Україна: Літературна романтика і реальність"

Відділ літератури іноземними мовами та ІРЦ «Вікно в Америку» нашої бібліотеки, підтримуючи творчі, партнерські зв’язки із закладами культури й освіти області. Результатом такої співпраці стала інформаційна година для учнів 10 класу житомирського ліцею №23 ім. М. Очерета, яка відбулася вчора, 29 травня 2024 року

Портретна галерея письменників-класиків англійської літератури

У відділі літератури іноземними мовами протягом травня-липня 2024 року експонується  портретна галерея письменників-класиків англійської літератури:

«Людина у просторі і часі: історична проза Романа Іваничука»

Екпозиція книжкової виставки

На відзнаку 95-річчя від дня народження Романа Іваничука у відділі україніки організовано книжкову виставку «Людина у просторі і часі: історична проза Романа Іваничука»

«Шануй своїх Героїв»

Інформаційна година

Щорічно 23 травня в Україні відзначають неофіційне свято - День Героїв України. Цього дня наша держава вшановує пам'ять усіх героїв, які відстоювали її суверенітет і незалежність, а зараз ведуть боротьбу проти російських загарбників за нашу свободу. 

«Шлях, як струна, прямий»

Година пам’яті до Дня Героїв України

23 травня 2024 року біля пам’ятника О. Ольжичу відділом краєзнавства ЖОУНБ ім. О. Ольжича спільно з молодіжно-громадською організацією «Пласт» було проведено годину пам’яті «Шлях, як струна, прямий» (до 80-річчя від дня загибелі О. Ольжича (Олега Олександровича Кандиби), українського поета, археолога і політичного діяча, ім’я якого Житомирська обласна універсальна наукова бібліотека носить з 2007 року.

Година краєзнавства

21 травня 2024 року у відділі краєзнавства ЖОУНБ ім. О.Ольжича для студентів ЖДУ ім. І. Франка за спеціальністю «філологія» було проведено годину краєзнавства. Головний бібліотекар відділу В.В. Білобровець