Новини

Бібліофест на Новому бульварі — 2022

Майстер-клас «В книжечку на згадку зробимо закладку»

29 вересня 2022 р. у відділі «Інклюзивний читальний зал» ЖОУНБ ім. О. Ольжича до Всеукраїнського дня бібліотек відбувся цікавий та корисний майстер-клас «В книжечку на згадку зробимо закладку» для маленьких користувачів відділу.

Бібліофест на Новому бульварі – 2022

Тренінг «Кібергігієна: безпека понад усе»

З кожним днем інформаційні технології все більше проникають в життя сучасної людини. Сьогодні майже кожен має смартфон з доступом до Інтернет-мережі, що дозволяє користувачам завжди бути онлайн.

Бібліофест на Новому бульварі – 2022

Книжкова виставка «Розкриємо дбайливо сторінки: з фонду цінних видань»

28 вересня 2022 року в холі бібліотеки була презентована книжкова виставка «Розкриємо дбайливо сторінки: з фонду цінних видань»

Бібліофест на Новому бульварі – 2022

Експозиції книжкових виставок до Всеукраїнського дня бібліотек

До Всеукраїнського дня бібліотек у відділах бібліотеки протягом вересня 2022 року експонуються різноманітні книжкові виставки:

Бібліофест на Новому бульварі – 2022

Майстер-клас із традиційного соломоплетіння від Олексія Пшеничнюка

28 вересня 2022 року у відділі мистецтв ім. О.Ольжича у рамках бібліофесту до Всеукраїнського дня бібліотек викладач Житомирського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді, майстер народної творчості традиційного поліського мистецтва соломоплетіння Олексій Пшеничнюк провів майстер-клас із традиційного соломоплетіння.

Бібліофест на Новому бульварі — 2022

Книжкова виставка «Видавнича палітра краю»

28 вересня 2022 р. до Всеукраїнського Дня бібліотек у відділі краєзнавства відбулася презентація нових краєзнавчих видань «Видавнича палітра краю»