Новини

«Звитяжець української державності»

Постійнодіюча книжкова виставка

У холі бібліотеки відділом краєзнавства оновлено постійно діючу книжкову виставку «Звитяжець української державності» приурочену до дня смерті О. О́льжича (Олега Олександровича Кандиби) 

«Мистецький календар»

Експозиції книжкових виставок

У червні 2023 року відділ літератури з мистецтв експонує наступні виставки книг і періодичних видань у форматі «Мистецький календар»:

 «Український обрядовий календар. Червень 2023 рік».

«Джаз у нашому місті»

Мистецька гостина у бібліотеці

«Хочеш, давай слухати джаз — він знає більше від нас». На цю пропозицію працівників відділу літератури іноземними мовами та ІРЦ «Вікно в Америку» Житомирської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олега Ольжича пристало чимало містян. Серед них – і здобувачі освіти Житомирського торгово-економічного коледжу.

«Разом ми сила!»

Мистецький пікнік

 1 червня 2023 року працівники відділу «Інклюзивний читальний зал» ЖОУНБ ім. О. Ольжича разом з працівниками Благодійної організації «Благодійний фонд «Карітас-Житомир» для родин ВПО  та всіх охочий провели мистецький пікнік «Разом ми сила!»

«На шляху до власного ресурсу»

Тренінг із формування стресостійкості

30 травня 2023 року фахівці психологічної служби Житомирського медичного інституту Житомирської обласної ради провели тренінг з формування стресостійкості

«Базові навички з комп’ютерної грамотності»

Курси комп’ютерної грамотності

30 травня 2023 року в секторі «Інтернет-центр» ЖОУНБ ім. О. Ольжича відбувся останній урок з курсу комп’ютерної грамотності «Базові навички з комп’ютерної грамотності».