Новини

Нагороджені найкращі бібліотеки області!

28 вересня 2023 року в КЗ «Обласна бібліотека для дітей та юнацтва» Житомирської обласної ради відбулись урочистості з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек.

«Бібліофест» на Новому бульварі

Творча зустріч з художником Ігорем Донченком

26 вересня 2023 року о 12.00 у холі бібліотеки відбулася творча зустріч з художником Ігорем Донченком у форматі його персональної виставки (живопис) «Полісся. Таємними стежками».

«Бібліотека і війна: єднаємося заради перемоги»

Онлайн-конференція

26 вересня 2023 року фахівці науково-методичного відділу ЖОУНБ ім. О.Ольжича в чергове зібрали колег-бібліотекарів Житомирщини задля професійного спілкування.

«Бібліофест» на Новому бульварі

Онлайн-зустріч Дмитром Зіненком

25 вересня 2023 року у конференц залі бібліотеки відбулася онлайн-зустріч з молодим письменником з м. Хорол Полтавської області Дмитром Зіненком. Автор презентував свою книгу в жанрі фантастики «Тайммен», за яку отримав  премію «Молода Коронація 2022» у номінації «Дорослі для молоді 16-21 рік. Повість».

«Бібліофест» на Новому бульварі

День інформації

25 вересня 2023 року для студентів I курсу Житомирського торговельно-економічного фахового коледжу, спеціальності «Товарознавство» працівники відділу наукової інформації та бібліографії провели день інформації на тему «День інформації в бібліотеці».

Нові надходження до фондів бібліотеки

У нас гарна новина! Фонди бібліотеки поповнилися новими виданнями.

Інститут мистецтвознавства, фольклористики та етнології ім. М. Т. Рильського НАН України передав нашій бібліотеці 51 примірник наукових видань з мистецтва, етнографії та фольклористики