Новини

«Соборність України: нерозривний зв’язок поколінь»

Розгорнута книжкова виставка

Враховуючи велике політичне та історичне значення для утворення єдиної (соборної) української держави та з нагоди 103-ї річниці проголошення Акту Злуки  працівники відділу абонементу, у січні 2022 року, в холі біліотеки, організували розгорнуту книжкову виставку «Соборність України: нерозривний зв’язок поколінь». 

Експозиції книжкових виставок з мистецтва

У січні було оновлено постійну виставку «Зимові свята та обряди українського народу» та доповнено ілюстрованою виставкою «Новий рік – добрим вчинкам новий лік». На виставці представлені книги про цикл новорічних, та різдвяних народних свят та обрядів, які українці святкують у січні. Виставки ілюстрована та цікава для користувачів різних вікових категорій.

Подарунок бібліотеці

Нещодавно видавництво ТОВ "Горобець" подарувало бібліотеці декілька власних видань, зокрема "Свята України в Національному музеї народної архітектури та побуту України", "Віденський Октоїх", "Молитовник князя Володимира" та "Молитовник Гертруди". 

Нові видання, отримані бібліотекою за програмою поповнення бібліотечних фондів

У січні 2022 року за програмою Поповнення бібліотечних фондів – 2021, яку з 2018 року реалізовує Український інститут книги, Житомирська обласна універсальна наукова бібліотека отримала 246 примірників нових видань.

Пам'яті Олександра Слудковського присвячується

10 січня 2022 року в холі відділу літератури з мистецтв бібліотеки відбулося відкриття персональної виставки-реквієму житомирського художника Олександра Слудковського.

Різдвяний Бліц турнір з шахів

Федерації шахів Житомирської області

9 січня 2022 року у відділі мистецтв бібліотеки відбувся різдвяний шаховий бліц турнір Федерації шахів Житомирської області.