Новини

«Еволюція медичної книги»

Експозиція спеціалізованої медичної літератури

Протягом четвертого кварталу 2021 року, у відділі спеціалізованої медичної літератури, експонується виставка «Еволюція медичної книги».

Представлені матеріали про медичну книгу від найдавніших часів просвітництва і науки Ібн Сіни, Гіппократа, Клавдія Галена, Андрія Везалія і до сучасності.

«Негасима свіча пам’яті»

Виставка-інсталяція до відзначення національного Дня пам’яті жертв Голодоморів

В Україні щорічно в четверту суботу листопада, згідно з Указом Президента України, відзначається День пам’яті жертв Голодоморів.  

До відзначення національного Дня пам’яті жертв Голодоморів у листопаді 2021 року працівниками відділу абонементу у холі бібліотеки представлено виставку-інсталяцію «Негасима свіча пам’яті».

«Історія нас горем вчить»

Книжкова виставка пам’яті жертв Голодомору на Житомирщині

Протягом листопада 2021 року у відділі краєзнавчої літератури бібліотеки експонується книжкова виставка «Історія нас горем вчить»: пам’яті жертв Голодомору на Житомирщині.

«Героїчний чин посланців волі»: до 100-річчя Другого Зимового походу»

Презентація книги Ярослава Марищенка 

17 листопада 2021 року у відділі мистецтв відбулася презентація книги Ярослава Марищенка «Героїчний чин посланців волі: до 100-річчя Другого Зимового походу».

З окремих пазлів складається картина тих визвольних змагань за самостійність України, які відбувалися у листопаді 1921 року

«Знаменні і пам’ятні дати 2021 року»

Експозиції книжкових виставок

Відділ читальних зал бібліотеки пропонує для ознайомлення огляд експозицій книжкових виставок листопада 2021 року:

Із циклу: «Знаменні і пам’ятні дати 2021 року»

«Технологія промоції читання 2022»

Лекція-презентація

2 листопада 2021 року, завідувачка відділу читальних зал ЖОУНБ ім. О. Ольжича Л. Баздирєва провела онлайн лекцію-презентацію «Технологія промоції читання 2022» на ZOOM конференції методичного об’єднання зав. бібліотек закладів фахової передвищої освіти  м. Житомира і області.